WHATSAPP İLETİŞİM HATTI

0542 386 76 59

Şirket Politikamız

KALİTE , ÇEVRE İŞ GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

Uzmanlık alanlarımız olan standart ve dekoratif mum müşteri taleplerini tam zamanlı ve ekonomik çözümlerle ve kaliteden ödün vermeyen bir anlayışla müşterilere en iyi hizmeti sunma gayretlerimizle

iş sağlığı ve güvenliğine ve çevreye yasaların üstünde bir titizlikle özen göstermeyi; yönetim sistemlerinin devamlılığını sağlamak ve sürekli iyileştirmeyi şirket politikası olarak görüyoruz.

Çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve içinde yaşadığımız sosyal çevrenin bilincini geliştirerek kirliliği azaltacağımıza; hep birlikte yaşanılabilir bir dünyayı oluşturacağımıza, uygulanabilir şartları yerine getirmeyi taahhüt ederek hizmet kalitemizi yükselteceğimize inanıyoruz.

Mutlu insanların yaşadığı, temiz çevreyi yasaların öngördüğü asgari şartların üstünde bir itina ile koruyan ve çevre kirliliğini azaltmak için çaba sarf eden çalışanlarımızın katılımları doğrultusunda faaliyetlerimizi yöneterek, mum üretim piyasasında kalite açısından öncülüğümüzle örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

Üretim alanlarımızda, fiziksel bulaşmalara sebep olabilecek yabancı maddelerin önlenmesi için, cam, kırılabilir plastik malzemeler, ahşap, tel malzemeler kullanımdan kaldırılmıştır. Mevcut olan cam ve kırılabilir plastik malzemeler, metal ekipmanlar koruma altına alınmıştır. Kullanılması zorunlu olduğu durumlarda özel falçatalar kullanılır ve düzenli olarak kontrolden geçirilir.

                                                                          
Genel Müdür
Süleyman BAHÇEVAN

 

Yayın Tarihi : 08.05.2018                Revizyon No: 1